Kategoria Superiore

Tiranës i vjen sulmuesi i shumëpritur, talenti Danso firmos për 4 vite!

Pas ditëve të gjata pritjeje, Tirana e ka më në fund në gjirin e saj sulmuesin e shumëpritur. Richard Danso ka mbrritur në kryeqytet, është prezantuar si blerja më e re e bardhebluve dhe pasi ka firmosur kontratën 4-vjeçare, ka dalë menjëherë në stërvitje duke u vendosur nën urdhrat e trajnerit Emanuel Egbo. 20-vjeçari konsiderohet një përforcim shumë i rëndësishëm për të ardhmen por edhe për të tashmen dhe do të rivalizojë për një fanellë titullar me Ernest Muçin dhe Albion Avdijajn. Në të ardhmen nëse spikat me fanellën e Tiranës, Danso mund të shitet nga klubi kryeqytetas për një shifër të konsiderueshme. Danso në karrierën e tij ka luajtur edhe në ligat e ulta të futbollit amerikan por edhe në Tunizi, ndërkohë që sëfundmi është aktivizuar në vendlindje me skuadrën ganeze të ËAFA.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency