Kupa e Shqiperise

Caktohet arbitri i finales Tirana-Kukësi

Federata Shqiptare e Futbollit ia ka besuar gjyqtarit të FIFA-s, Enea Jorgji, drejtimin e sfidës mes Tiranës dhe Kukësit. Asistentë të tij do të jenë Ridiger Çokaj dhe Rejdi Avdo, ndërsa gjyqtar i 4-t është përzgjedhur Denis Rexha. Eldorjan Hamiti dhe Juxhin Xhaja do të jenë gjyqtarët e linjës. Bëhet fjalë për 6-she gjyqtarësh të FIFAS, madje treshja e përbërë nga Jorgji dhe anësorët Çokaj dhe Avdo pas disa ditësh do të udhëtojnë drejt Ishujve Faroe, pasi janë përzgjedhur nga UEFA për të mbajtur drejtësi në takimin eliminator mes Ishujve Faroe dhe Spanjës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency