Tirana nderon veten dhe Partizanin, Luftëtari dhe Flamurtari ndajnë pikët!

Download WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.Tirana surprizon Kukësin dhe i jep një goditje të rëndë shpresave të verilindorëve për të fituar titullin kampion në këtë sezon. Në stadiumin e Kamzës ku Kukësi luan si skuadër pritëse, triumfuan bardheblutë me rezultatin e ngushtë 0-1 falë një goli të mbrojtësit Albi Doka … Vazhdoni me leximin e Tirana nderon veten dhe Partizanin, Luftëtari dhe Flamurtari ndajnë pikët!