Kategoria Superiore

Tirana-Partizani me 6 gjyqtarë, kryesor Juxhin Xhaja!

Një gjyqtar i FIFA-s për derbin e kësaj të premteje mes Tiranës dhe Partizanit. Federata Shqiptare e Futbollit ka caktuar Juxhin Xhajën si gjyqtarin kryesor që do të vendosë drejtësi në këtë sfidë. Asistentë të tij ndërkohë do të jenë Ridiger Çokaj dhe Denis Rexha. Gjyqtar i 4-t është vendosur Egin Doda. Por një sfidë e një rëndësie të tillë si ajo mes Tiranës dhe Partizanit nuk do të ketë 4 gjyqtarë por 6 pasi prapa porte do të qëndrojë Eldorjan Hamiti dhe Olsi Ferataj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency