Kupa e Shqiperise

Tirana si Partizani, hap dyert për tifozët në Kupë!

Jo vetëm Partizani por edhe Tirana hap dyert për tifozët. Edhe pse e kanë pothuajse të sigurt kualifikimin në çerekfinalet, bardheblutë kanë vendosur të hapin dyert e stadiumit për sfidën e kthimit ndaj Kastriotit. Edhe pse ka fituar 3-1 ndeshjen e parë në transfertë ndaj skuadrës krutane, Tirana ka nevojë për një mbështetje sa më të madhe ndaj Kastriotit për ta çuar në 9 numrin e fitoreve rresht me Kupes dhe kampionatit. Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare të klubit, Tirana ka njoftuar se hyrja do jetë e lirë pa qenë nevoja e pajisjes me biletë. Ndërkohë, nëse bardheblutë kualifikohen, atëherë në raundin çerekfinal presin fituesin e sfidës mes Partizanit dhe Besëlidhjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency