Kategoria Superiore

Tirana zyrtarizon Vesel Limaj, mesfushori nënshkruan për dy vjet

Tirana i “rrëmben” Kukësit një nga elementët më të spikatur të sezoneve të fundit. Klubi bardheblu njoftoi se ka arritur marrëveshjen me lojtarin Vesel Limaj, i cili ka nënshkruar kontratë 2-vjeçare me kryeqytetasit. 24-vjeçari pritet t’i bashkohet shumë shpejt skuadrës për të nisur stërvitjen në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri.

Limaj nga viti 2018 ka qenë pjesë e skuadrës verilindore, me të cilën është aktivizuar në total në 93 ndeshje të Superiores dhe ka shënuar 13 gola. Shtatë finalizime të tij i përkasin sezonit të fundit, por edhe pse në aspektin individual kampionati ishte pozitiv për të, Kukësi e mbylli me zhgënjim, në vendin e gjashtë, pa mundur të kualifikohet në Kupat e Europës për herë të parë që nga ngjitja në elitën e futbollit shqiptar.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency