La Liga

Titullar i padiskutueshëm në mbrojtje, Barça gati t’i përmirësojë pagën francezit

Pavarësisht situatës jo të mirë financiare, Barcelona po përgatit rinovimin me një nga lojtarët më konstantë në skuadër, Clement Lenglet. Mbrojtësi 25-vjeçar është i padiskutueshëm në repartin e pasmë, ku ka luajtur 81 ndeshje në 88 në total në dy sezone dhe për drejtuesit mbetet pikë referimi.

Palët kanë nisur bisedimet për kontratën e re e cila më tepër do të jetë si përmirësim i pagës së francezit, pasi kontrata aktuale skadon pas 3 sezonesh, ndërsa firma pritet të jetë vetëm formalitet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency