Miqesore

Titullarët pushojnë, Kroacia mposht me përmbysje Gjeorgjinë

Fitore minimale për Kroacinë në miqësoren e zhvilluar ndaj Gjeorgjisë. Me shumë titullar të lënë pushim dhe një pjesë tjetër të ulur në stol për të pushuar, skuadra e Zlatko Dalic mori një tjetër sukses vetëm 3 ditë pas fitores ndaj Sllovakisë që i kualifikoi zyrtarisht në Euro 2020. Nënkampionët e botës e panë veten në disavantazh në minutën e 19-të kur Papunashvili kaloi në epërsi Gjeorgjinë, por reagimi i kroatëve ishte i shpejtë teksa barazuan shifrat me autogolin e Kashia në minutën e 25-të. Në të 54-ën Ivan Perisic një nga ata pak titullarë që u aktivizua që nga fillimi realizoi golin e dytë dhe atë të fitores 2-1 për skuadrën e Zlatko Dalic. Një gol special për Perisic pasi mbante në krah shiritin e kapitenit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency