Abissnet Superiore

Tjetër afrim në merkato, Teuta firmos me brazilianin që spikati te Luftëtari

Klubi i Teutës bën afrimin e dytë në merkaton e janarit, teksa pas sulmuesit veteran Sebino Plaku, sot është prezantuar zyrtarisht edhe mbrojtësi anësor brazilian, Jackson Ferreira Silveiro.

Ky i fundit është një njohës i mirë i Kategorisë Superiore, pasi ka luajtur më herët me fanellën e Luftëtarit të Gjirokastrës, duke spikatur me performancën e tij në krahun e djathtë të mbrojtjes.

Së fundi Ferreira ka qenë pjesë e Gjilanit ne IPKO Superligën e Kosovës, ndërsa sot firmosi një kontratë të vlefshme deri në fund të sezonit me Teutën dhe bëri edhe prezantimin zyrtar në ambientet e klubit durrsak.

Jackson Ferreira pritet të vihet menjëherë në dispozicion të trajnerit Edi Martini dhe të udhëtojë me skuadrën edhe të mërkurën drejt Kamzës, për transfertën ndaj krutanëve të Kastriotit.

Me brazilianin, pritet të shtohet konkurrenca në krahët e mbrojtjes, pasi në ato pozicione klubi i Teutës kishte vetëm dyshen Kouros-Todorovski, të cilët kanë përballuar të gjithë ngarkesën e një sezoni mjaft intensiv si ky i këtij viti, ku po luhet çdo tri ditë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency