Kategoria Superiore

Tjetër “dhuratë” për Martinin, Teuta prezanton 23-vjeçarin lezhjan

Teuta zyrtarizon përforcimin e radhës për sezonin e ri futbollistik. Klubi durrsak ka nënshkruar kontratë afatgjatë me Silvio Zogajn, 23-vjeçarin lezhjan që vjen nga radhët e Vllaznisë. Sulmuesi do të luajë me “Djemtë e Detit” për tri vitet e ardhshme.

 Njoftimi I Teutës

“23-vjeçari Silvio Zogaj nga sot është zyrtarisht futbollist i Teutës. Zogaj ka firmosur fillimisht kontratën që e lidh me klubin për 3 vitet e ardhshme dhe më pas ka zhvilluar seancën e parë nën drejtimin e trajnerit Edi Martini. Zogaj luan si sulmues, por në karrierë ka bërë mjaft mirë edhe në rolin e mesfushorit të djathtë. 23-vjeçari sezonin e fundit ka luajtur për Vllazninë në Superligë. KF Teuta i uron shumë suksese Silvio Zogajt! Mirë se vjen Silvio!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency