Futboll

Tjetër goditje e Shkëndijës në merkato, firmos kroati Pavic!

Shkëndija godet sërish në merkato. Klubi nga Tetova ka zyrtarizuar me fillimin e javës dhe blerjen e Antonio Pavicit. 25-vjeçari firmosi një kontratë 1+1 me kuqezinjtë pasi kaloi me sukses vizitat mjekësore. Pavic cilësohet si një blerje e rëndësishme për ekipin e Shkëndijës teksa vjen dhe skuadra boshnjake e Zeleznicar dhe aktivizohet kryesisht në krahun e majtë, teksa mund të ndihmojë ekipin dhe në manovrën sulmuese. Vetë lojtari në videon e prezantimit u deklarua shumë i kënaqur me arritjen e marrëveshjes duke konfirmuar dhe objektivin që është fitimit i titullit kampion. Pavic bëhet blerja e katërt e Shkëndijës në këtë merkato verë pasi u zyrtarizuan dhe Bejtullai, Doriev dhe Bruno Dita.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency