Abissnet Superiore

Kukësi prezanton një sulmues brazilian, Tirana firmos me Përgjonin

Kukësi vijon të përforcohet në merkato, teksa së fundi ka prezantuar afrimin e sulmuesit brazilian Vitor Feijao Correia Da Silva. Ky i fundit është 24 vjeç dhe është prezantuar zyrtarisht sot me fanellën e klubit verilindor, ku ka firmosur edhe një kontratë 2-vjeçare.

Feijao vjen nga kampionati brazilian, ku sezonin e fundit ka qenë pjesë e Boavistës dhe siç zbulon klubi verilindor, ka luajtur në të njëjtin ekip me ish fantazistin e Kukësit, Eric Flores, teksa ky i fundit ka qenë edhe shtysa e mbylljes me sukses të marrëveshjes.

Sulmuesi brazilian deri tani ka luajtur vetëm në atdheun e tij, ku ka veshur fanellat e disa skuadrave, teksa tani do të provojë të lërë gjurmë edhe në kampionatin shqiptar me Kukësin.

Ka lëvizur në merkato edhe Tirana, që ka prezantuar mbrojtësin e majtë Florjan Përgjoni. Futbollisti 24-vjeçar ka qenë pjesë e Besëlidhjes në Kategorinë e Parë dhe tani do të provojë të tregojë vlerat me fanellën bardheblu.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency