La Liga

Tjetër “goditje” për Dembelenë, Valverde nuk e grumbullon për Levanten

Ousmane Dembélé nuk është përfshirë në listën e të thirrurve për ndeshjen e së nesërmes të Barcelonës kundër Levante në qytetin e Valèncias. Sulmuesi francez e ka kryer pezullimin prej dy ndeshjesh, por trajneri e ka lënë atë në Barcelonë për arsye teknike.

Lista e plotë përbërë nga: Ter Stegen, Semedo, Piqué, Rakitic, Sergio Busquets, Todibo, Arthur, Luis Suarez, Messi, Neto, Lenglet, Griezmann, Alba, Sergi Roberto, De Jong, Arturo Vidal, Junior Firpo, Carles Pérez dhe Ansu Fati.

Nuk është grumbulluar as Umtiti, pavarësisht se është stërvitur me grupin. Kthehen në dispozicion të trajnerit Valverde Arthur dhe Junior Firpo. Carles Aleñá dhe Wague janë akoma jashtë.

Dembélé po zhvillon një fillim sezone me shumë luahatje. Nuk ka vazhdimësi, pasi është dëmtuar shpesh, është pezulluar dhe tani nuk grumbullohet për arsye teknike. Futbollisti francez ka luajtur në pesë takime dhe në vetëm dy raste ka qenë titullar.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency