Kupa e Shqiperise

Tjetër goleadë e Skënderbeut, Mamurrasi pëson 17 gola nga korçarët

Skënderbeu është kualifikuar në ruandin e 1/8-ave të Kupës së Shqipërisë, pasi ka triumfuar me rezultatin e thellë 9-1 edhe në ndeshjen e kthimit të raundit të parë ndaj Mamurrasit. Me rezultat të përgjithshëm 17-1, skuadra e Dajës ka avancuar më tej duke treguar supermacinë e saj ndaj ekipit që luan në Kategorinë e Dytë.

Edhe pse zbriti në fushë me rezervat Skënderbeu shënoi 9 gola në portën e Mamurrasit me çekun Nespor dhe të riun Mara që e gjetën rrugën e rrjetës nga dy herë. Në ruandin tjetër të Kupës së Shqipërisë, korcarët do të sfidojnë Besëlidhjen e Lezhës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency