Serie A

Tjetër dështim për Atalantën, Sampdoria e mposht në Bergamo

Atalanta pëson humbjen e dytë radhazi në Serinë A, këtë herë në shtëpi përballë Sampdorias. Bergamaskët, që vinin pas suksesit 0-4 në Champions ndaj Midtjylland, ishin jashtë formës së tyre të zakonshme, duke i thënë mundësi skuadrës gjenoveze që të shënonte që në minutën e 13-të me Quagliarellan.

Në fund të pjesës së parë sulmuesi veteran humbi një 11-metërsh, por që nuk peshojë në rezultatin final, pasi miqtë realizuan edhe dy gola të tjerë në pjesën e dytë me autorë Thorsby-n dhe Jankto, që zhvlerësuan finalizimin e Zapatas për rezultatin e përkohshëm 1-2.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency