Bundesliga

Tjetër largim te Bayerni, edhe braziliani e mbyll në fund të sezonit

Bayern Munchen do të ketë shumë ndryshime sezonin e ardhshëm. Krahas largimeve të konfirmuara tashmë të Robben dhe Ribery, klubi do t’i japë lamtumirën edhe braziliani Rafinha.

Mbrojtësit 33-vjeçar i skadon kontrata në fund të sezonit aktual dhe nuk është më në planet e stafit teknik të klubit por ai do të vazhdojë karrierën në kampionatin kinez.

Janë disa klube që kanë shfaqur interes dhe madje mund t’i ofrojnë një pagë të kënaqshme për dy sezone mbrojtësit brazilian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency