Xhudo

Tjetër medalje për Kosovën, Flaka Loxha e bronztë në Europian

Tjetër sukses i xhudos së Kosovës në arenën ndërkombëtare. Xhudistja Flaka Loxha ka fituar medaljen e bronztë në kategorinë deri 57 kg në Kampionatin Europian për të rinj që po zhvillohet në Vanta të Finlandës.

20-vjeçarja në ndeshjen e parë mposhti garuesen Ulviyya Bayramova nga Azerbajxhani, ndërsa në duelin e dytë boshnjaken Andjela Samarxhiq. Në përballjen e tretë u mposht nga gjermania Seija Ballhaus.

Në ndeshet për medaljen e bronztë kosovarja mposhti holandezen Pleuini Cornelisse dhe Vita Maidanikun e Rusisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency