Serie A

Tjetër miqësore bardhezi, Ronaldo hap “festivalin” e golave

Juventusi vijon të përgatitet për debutimin ndaj Chievos të shtunën në orën 18:00 dhe skuadra e Allegrit ka zhvilluar sot një tjetër miqësore me ekipin e dytë, U-23, që do të garojë në Serinë C këtë sezon.

Ndeshja brenda familjes natyrisht që u fitua nga skuadra e parë, me rezultatin e thellë 8-0, ndërsa festivalin e golave e hapi ai nga i cili pritet më shumë këtë sezon, portugezi Cristiano Ronaldo.

Topin në rrjetë arritën ta dërgojnë edhe “i penduari i rikthyer” Leonardo Bonucci, dhe portugezi tjetër i skuadrës, ish mbrojtësi i Interit dhe Valencias, Joao Cancelo.

Dybala, Pjaniç, Bernardeschi, Mandzukiç dhe Matuidi, ishin futbollistët e tjerë që arritën të shtojnë emrin në listën e golshënuesve, ndërsa Allegri përdori dy 11-she të ndryshme për secilën pjesë të lojës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency