Futboll

Tjetër paraqitje pozitive për Telushin

Bruno Telushi vazhdon të dhurojë paraqitje pozitive me Slaven Belupo duke ndihmuar skuadrën e tij të fitojë ndeshjen e 3-të në katër javë. Mesfushori shqiptar ishte titullar dhe në sfidën e fundit të fituar 2-1 ndaj Cibalas duke dhuruar një tjetër lojë shumë të mirë për të tijtë. Telushi, që deri tani është përzgjedhur dy herë në formacionin më të mirë të javës në Kroaci  ishte sërish motori i mesfushës për të tijtë, që arritën të përmbysin disavantazhin fillestar duke shënuar dy gola në minutat 70-të dhe 78-të.

Gjithashtu për Slaven Belupon në këtë ndeshje u aktivizua dhe Pero Pejic, i cili në fakt e nisi sfidën nga stoli për t’u aktivizuar në pjesën e dytë kur skuadra e tij kishte vështirësi në gjetjen e golit. Me këtë fitore, Slaven ngjitet në kuotën e 9-të pikëve pas katër javëve dhe javët në vazhdim rezervojnë dy sfida shumë të forta për ekipin e Telushit që do të përballet me Hajdukun e Splitit dhe Dinamon e Zagrebit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency