Serie A

Tjetër sinjal nga familja Al Thani, Ronaldo bashkë me Messin te PSG-ja?

Një tjetër sinjal vjen për kalimin e Cristiano Ronaldos te Paris Saint Germain. Këtë herë nga një njeri shumë i rëndësishëm si Khalifah Bin Hamad Al-Thani, anëtar i familjes nga Katari, që ka pronësinë e klubit francez, i cili ka zgjuar entuziazmin e parizienëve në rrjetet sociale.

Ai ka postuar një foto të Messit e Ronaldos me fanellën e PSG-së dhe e ka shoqëruar me diciturën “Ndoshta”, të cilën e ka shkruar në tre gjuhë të ndryshme, spanjisht, anglisht e frëngjisht.

Së fundi klubi parizien është hapur ndaj idesë për të shitur që këtë verë francezin Kylian Mbappe, i ndikuar edhe nga kërkesa e këtij të fundit për t’u larguar nga “Parc des Princes” dhe sheh Ronaldon si njeriun ideal për ta zëvendësuar.

Ëndrra e sheikut Al Thani është të bëjë bashkë në të njëjtin ekip Neymar, Messin e Ronaldon dhe tani që dy të parët i ka sjellë në Paris, i duhet një sulm për portugezin, i cili gjithashtu duket i mërzitur nga jeta në Torino.

Mediat italiane zbuluan se ka qenë vetë CR7 ai që i ka kërkuar Allegrit të mos luajë si titullar ndaj Udineses në javën e parë të kampionatit, pasi dëshiron të largohet dhe nuk donte të rrezikonte ndonjë dëmtim të mundshëm.

Gjithsesi para se të nisë puna për blerjen e Ronaldos, drejtuesit e Paris Saint Germain duhet të presin ofertën zyrtare të Realit të Madridit për Kylian Mbappe dhe më pas do të kenë rrugën e lirë për të bërë bashkë në një formacion plot 11 Topa të Artë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency