Kategoria Superiore

Tjetër talent për Skënderbeun, prezantohet Arbnor Muja

Një tjetër talent për Skënderbeun. Vazhdojnë prezantimet te skuadra korçare e cila gjatë pauzës së kombëtareve ka zyrtarizuar të gjithë lojtarët që janë federuar në ditën e fundit të merkatos në Shqipëri, 31 gusht. I fundit është Arbnor Muja. 20-vjeçari i cili vjen nga skuadra e Braunscheeig 2 ka qenë i grumbulluar me Kosovën U-21 dhe vetëm ditën e mërkurë është vendosur në dispozicion të trajnerit Ilir Daja. Sulmuesi anësor i cili luan edhe si mesfushor ka dalë si lojtar nga Trepça ’89 ka firmosur kontratë dy vjeçare me Skënderbeun dhe siç bën vetë të ditur klubi korçar lojtari do të jetë i gatshëm për ndeshjen e rradhës ndaj Tiranës në kampionat që do të luhet të shtunën.

Njoftimi i Skënderbeut:

Talenti Arbnor Muja është bashkuar sot zyrtarisht me KF Skënderbeu.

20-vjeçari ka firmosur përpara përfundimit të merkatos kontratën që e lidh me KF Skënderbeu për 2 vitet e ardhshme por vetëm sot ka arritur të bashkohet me grupin si pasojë e angazhimit me ekipin përfaqësues Under21 të Kosovës. Gjatë sezonit të kaluar, 20-vjeçari u aktivizua tek Braunschweig II ku në 17 takime ka arritur të shënojë 7 herë. Ndërkohë me

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency