Bundesliga

Tjetër telash për Bayernin, Lewandowski planifikon operacionin

Pas largimit të trajnerit Niko Kovac, një tjetër lajm i keq vjen për Bayernin e Mynihut. Sulmuesi polak, Robert Lewandowski, do të operohet në ijë për të zgjidhur një problem të vogël fizik që e mundon atë për ca kohë. “Bomberi” pritet t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale këtë fundjavë, menjëherë pas ndeshjes shumë të rëndësishme me Borussian e Dortmundit në Bundesligë.

Sipas raportimeve të medieve gjermane, përfshirë dhe “Bild”-in, Lewandowski mund të qëndrojë jashtë maksimumi 10 ditë. Kjo është arsyeja pse ideja e lojtarit dhe klubit është që të përfitojnë nga pushimi për ekipet kombëtare dhe të zgjidhin problemin fizik pikërisht në këtë periudhë.

Leva ka marrë ftesë nga kombëtarja për sfidat e nëntorit, por mund të vendosë t’i përgjigjet negativisht thirrjes pasi do të operohet.

Operacioni mund të shtyhet, veçanërisht në varësi të rezultatit të garës së kampionatit. Për momentin, Bayerni nuk mund të bëjë pa “bomberin” e tij, i aftë për të shënuar 20 gola në 16 ndeshje deri më tani.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency