Boks

Tjetër tragjedi në boks, humb jetën boksieri 23-vjeçar Santillon (Video)

Sporti i boksit tronditet sërish brenda pak ditësh, teksa pas rusit Maxim Dadashev, sot ka humbur jetën edhe boksieri argjentinas Hugo Santillon, i cili ishte vetëm 23 vjeç.

Santillon u ndesh të shtunën për peshat super të lehta me ekuadorianin Eduardo Javier Abreu, por pas përfundimit të përballjes, u “shemb” në tokë dhe u dërgua menjëherë në spital.

Diagnoza e 23-vjeçarit argjentinas, ashtu si edhe e rusit Dadashev, ishte një hemorragji cerebrale, ndërsa pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve, Santillon humbi jenët ditën e sotme.

Kujtojmë që ditën e martë ishte boksieri rus Maxim Dadashiev, që humbi jetën pas qëndrimit për 4 ditë në koma në një spital në Maryland të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Mori goditje të shumta në ring, humb jetën boksieri 28-vjeçar (Video)

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency