IPKO Superliga

Tjetër zyrtarizim, Llapi nuk ndalet në merkato

Llapi nuk njeh limite në merkato. Tjetër përforicm për skuadrën e Tahir Batatinës që ashtu si në këtë sezon edhe në edicionin e ri do të synojë titullin kampion në Ipko Superligën e Kosovës. Pas Sebino Plakut dhe Bruno Arrabal rradhën për t’u prezantuar te Llapi e kishte Besfort Emini. Mesfushori me tipare mbrojtëse ka nënshkruar një kontratë 3-vjeçare me klubin nga Podujeva dhe është prezantuar si afrimi më i ri i bardhekaltërve.

“Mesfushori me tipare defensive, Besfort Emini, ka nënshkruar kontratë 3-vjeçare me Llapin. Emini, njëkohësisht sot u prezantua si futbollisti më i ri i klubit bardhekaltër. Besfort Emini, 20 vjeç, i lindur më 27.01.1999, futbollist i ri mjaft perspektivës vjen nga FC Vitia. Ai është produkt i këtij klubi, teksa nga sot edhe zyrtarisht është futbollist i Llapit për 3 vitet e ardhshme”, njofton klubi nga Podujeva.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency