Lojërat Olimpike

Tokio 2020 me spektatorë, aprovohet prania e 10 mijë tifozëve

Tokio po bëhet gati të presë Lojërat Olimpike, që do të zhvillohen nga data 23 korrik deri më 8 gusht, teksa Komiteti Organizativ i tyre ka marrë më në fund një vendim mjaft të rëndësishëm, që lidhet me praninë e publikut.

Kështu pasi u vendos që të mos lejohej asnjë tifoz jo japonez, ky Komitet aprovoi dje zyrtarisht praninë e një maksimumi prej 10 mijë tifozësh në çdo event të Lojërave Olimpike.

Vendimi është marrë në një mbledhje online, ku ishin të pranishëm Kreu i Komitetit Olimpik Thomas Bach, guvernatorja e Tokios, Yuriko Koike dhe ministrja e sporteve Tamayo Marukawa.

Sipas vendimit, tifozët nuk do të lejohet të ekzaltohen e festojnë në tribuna, janë të detyruar të mbajnë gjatë gjithë kohës maskë dhe menjëherë pasi të dalin nga impiantet sportive, duhet të shkojnë në shtëpi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency