Merkato

Tolisso emri i madh me kosto zero, që tundon klubet “big”

Mes shumë lojtarëve të mëdhenj që po shkojnë drejt skadencës së kontratës është edhe mesfushori francez Corentin Tolisso. Francezi ka vendosur të mos rinovojë me Bayern-in, kontratën që i skadon në qershor dhe konkurenca për të firmosur me të sa vjen e shtohet.

Janë të shumta klubet me emër që synojnë shërbimet e Tolisso dhe pas Tottenham-it të Antonio Contes, garës i janë shtuar edhe dy klubet më të titulluara në Itali, Juventusi dhe Interi duke nisur një derbi Italie në merkato për Tolisso.

Si bardhezinjtë ashtu edhe zikaltrit do të provojnë ta afrojnë lojtarin që në janar duke i ofruar Bayernit një shifër të kënaqshme, me kampionët e Gjermanisë që mund të vendosin ta shesin lojtarin për të mos e humbur me parametër zero pas disa muajsh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency