Kategoria Superiore

Tomislav Busic: Humbëm 2 pikë, goli? Nuk e di nëse duhej anuluar

Është golashënuesi i dytë më i mirë i këtij kampionati, pas Elis Bakajt, sulmuesi kryesor i Flamurtarit të Duros, i cili ndaj Kukësit shmangu humbjen, por nuk i dha fitoren skuadrës së tij. Ndjen keqardhje për rezultatin, sepse “kuqezinjtë” humbën një mundësi të mirë për të marrë vendin e dytë

“E kishim të vështirë në ndeshjen me Kukësin. Flamurtari e dominoi të gjithë ndeshjen, mbajtjen e topit dhe në fund na u anulua një gol, që nuk di ta përcaktoj nëse është ose jo i rregullt. Të gjithë jemi të mërzitur, sepse kemi humbur dy pikë.”

Kur pyetet për objektivat dhe rivalët e kampionatit, sulmuesi kroat është i sinqertë kur e konsideron Skënderbeun më të fortin e Superiores.

Skënderbeu është ekipi më i fortë i të gjithë kampionatit, por mendoj se Flamurtari, Kukësi dhe Partizani do të rivalizojnë për Europë. Edhe Kamza është aty afër, por do të shohim ndeshje pas ndeshjeje.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency