Merkato

Tonali ndiqet nga skuadrat e mëdha, e do edhe M.United

Brescia nuk arriti të ruante avantazhin e dyfishtë, duke u mundur nga Bologna në sfidën e së dielës, por kjo ndeshje mund të cilësohet e rëndësishme për mesfushorin Sandro Tonali. 19-vjecari mund të gëzohet me faktin që në tribunat e stadiumit “Rigamonti” ishin të pranishëm skautë të Manchester United për të ndjekur pikërisht paraqitjen e tij. Gjithashtu Tonali është ndjekur në këtë sfidë edhe nga përfaqësues të Ajax dhe Borussia Dortmund, duke i hapur rrugë kështu një dueli mjaft të zjarrtë në merkaton e ardhshme për të siguruar shërbimet e tij. Tonali konsiderohet si Pirlo i ri i Italisë, ndërkohë që paraqitjet e tij shumë të mirë ndihmuan Brescian që sezonin e kaluar të mbyllte në vendin e parë në Seria B, ç’ka i siguroi edhe ngjitjen në Serie A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency