Te Tjera

Topi i Artë, edhe Kroos, Griezmann, Buffon, Falcao e Mane

Të tjerë emra të rëndësishëm në listën e kandidatëve për fitimin e Topit të Artë. Pas 15 emrave të parë “France Futboll” zbuloi edhe 5 lojtarë të tjerë me shumë peshë në futbollin europian. Nga radhët e Realit të Madridit shtohet mesfushori gjerman Toni Kroos, ndërsa nga Atletico e Madridit nuk mund të mungonte Antoine Griezmann. Juventusi, si gjithmonë, ka disa përfaqësues kandidatë dhe njëri prej tyre është edhe portieri Gigi Buffon.

Sulmuesi kolumbian, Radamel Falcao, i cili luan me Monacon, është një tjetër emër i zbuluar në 5-shen e katërt, ku është përfshirë gjithashtu edhe senegalezi i Liverpulit Sadio Mané.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency