Futboll

Topi i Artë, Hazard, De Bruyne, Sterling e De Jong, jashtë 10-shes së parë

Eden Hazard, Kevin De Bruyne por edhe Raheem Sterling, Mathijs De Ligt, Frenkie De Jong e Roberto Firmino nuk bëjnë pjesë në 10-shen e lojtarëve më të mirë të vitit të France Football. Pas pak minutash në Paris do të nisë cermonia e dorëzimit të Topit të Artë. Revista franceze ka publikuar listën e 20 futbollistëve që janë renditur nga vendi i 11-të deri në të 30-in nga 30 emrat e përzgjedhur duke lënë enigmë dhe për t’u zbuluar vetëm 10-shen e parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency