Uncategorized

Topi i Artë, zbulohet edhe emri i Lionel Messit

Messi, Aubameyang, Cavani, Hummels dhe Benzema janë 5 emrat e shtuar që e cojnë në 25 numrin e kandidatëve të zbuluar për cmimin e Topit të Artë. Askush nuk kishte dyshim që herët a vonë do të vinte radha e këtyre lojtarëve, sidomos për Messi, 5 herë fitues i këtij trofeu. Sulmuesi i PSG-së, Cavani, pas largimit të Zlatan Ibrahimovici është shndërruar në pikë referimi në sulmin e skuadrës franceze, por po kaq peshë e ndoshta edhe më shumë kanë patur Aubameyang dhe Benzema në radhët e Borussias së Dortmudit dhe Realit të Maridit. Mbrojtësi i Bayernit, Hummels përfaqëson një tjetër pjesë të mozaikut të kandidatëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency