Serie A

Torino ngulmon për huazimin e Candrevas në janar

Antonio Candreva mund të rikthehet sërish në Torino, ku në vitin 2010 ka veshur fanellën e Juventusit, por këtë herë janë “granatat” ata që kanë shfaqur interes për 31-vjeçarin e Interit. Gjatë merkatos së Janarit, presidenti i Torinos, Cairo, do të nisë bisedimet me zikaltrit për huazimin e futbollistit. Të dyja shoqëritë kanë marrëdhënie të mira dhe tratativa mes tyre mund të mbyllet shpejt, por problemi mbetet te futbollisti, i cili më parë duhet bindur për të pranuar transferimin te skuadra e drejtuar nga Mazzarri, i cili e kërkon me ngulm mesfushorin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency