Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Torino siguron N’Koulou

Goditje në merkato për Torino-n. Përmes një postimi në faqen zyrtare, klubi granata bëri të ditur se ka siguruar nga Lyon shërbimet e Nicolas N’Koulou.

Formula e operacionit të transferimit është ajo e huazimit me të drejtë blerjeje të kartonit. Mbrojtësi 27-vjeçar gjatë gjithë karrieres së tij ka luajtur gjithmone në Ligue 1 me Monacon, Marseille dhe Lyon.

Lajme të tjera

Euro 2024

Italia do të jetë kundërshtari i parë i Shqipërisë në Euro 2024, me sfidën e planifikuar për më 15 qershor në Dortmund. Trajneri Luciano...

Champions League

Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kristjan Asllani ishte përzgedhur titullar nga trajneri Simone Inzaghi në ndeshjen e Champions League të Interit në transfertë ndaj...

Lajme

Spanja në grupin e vdekjes! Marca, As, El Mundo Deportivo, Sport.es… media spanjolle është në unison sa i përket titullit që ka zgjedhur për...

Kombëtare

Short i vështirë, por të jemi optimistë. Kështu u shpreh presidenti i FSHF-së, Armand Duka në intervistën për SuperSport, ku ndër të tjera deklaroi...