Premier League

Torreira te Arsenali, do mbajë numrin 11

Lucas Torreira është zyrtarisht futbollisti më i ri i Arsenalit. Mesfushori uruguaian i cili spikati me përfaqësuesen Celeste në Botërorin rus ka përshëndetur Sampdorian skuadër me të cilën zhvilloi 74 paraqitje duke shënuar dhe 4 gola pasi do të provojë një eksperiencë të re në Londër te një klub legjendar si Arsenali. Torreira do të mbajë veshur fanellën me numër 11 te skuadra e Unai Emery, ndërsa kartoni i 22-vjeçarit i kushtoi klubit nga Emirates Stadium rreth 30 milionë euro

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency