Premier League

Tottenham dorëzohet për Alderweireld, gati ta shesë në verë

Duke mos arritur të gjejnë gjuhën e përbashkët mbi rinovimin e kontratës, Tottenham duket se është dorëzuar për mbrojtësin Toby Alderweireld. Sipas mediave angleze, drejtuesit e klubit janë të gatshëm që ta shesin belgun për një shumë prej 26 milionë paundësh, në mënyrë që të mos e humbasin atë me parametër zero vitin e ardhshëm.

30-vjecari ka një kontratë deri në qershor 2020, ndërkohë që për shërbimet e tij ka insistuar së tepërmi Manchester United, ndërsa edhe Barcelona e Juventus kanë shprehur interes. Pavarësisht bisedimeve për të rinovuar, mes palëve ende nuk ka një akord dhe në përfundim të këtij sezoni mbrojtësi belg mund të largohet.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency