Merkato

Tottenham këmbëngul për Muriqin, por Fenerbahce kërkon shumë!

Tottenham kërkon me ngulm Vedat Muriqin. Mediat turke bëjnë me dije se Jose Mourinho e sheh si zëvendësuesin ideal të Harry Kane i cili ka pësuar një dëmtim të rëndë dhe do të qëndrojë disa muaj jashtë fushave, bomberin e përfaqësueses së Kosovës. Muriqi është i lumtur për momentin te Fenerbahce por ai kurrësesi nuk do t’i thoshte jo një oferte nga Tottenham. Megjithatë problemi kryesor në këtë operacion merkatoje qëndron te shifra e lartë që kërkon Fenerbahce për kartonin e futbollistit. Drejtuesit e klubit turk synojnë të përfitojnë 20 milionë paund nga shitja e Muriqit dhe për këtë arsye kanë refuzuar ofertën e parë të Spurs për lojtarin që ka qenë më e ulët. Në këtë sezon të kampionatit turk i pari për të me fanellën e Fenerbahces, Muriqi ka realizuar deri tani 11 gola në 17 takime dhe ofertat në drejtim të tij janë të shumta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency