Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Tottenham më pranë Sanchez

Tottenham më pranë Davinson Sanchez. Futbollisti që kërkohet me ngulm nga Spurs i ka bërë të ditur Ajaksit se kërkon të largohet. Mbrojtësi 21 vjecar nga Kolumbia u la jashtë skuadre për ndeshjen me heracles pasi i tha trajneit se nuk ishte në gjendjen e duhur psikologjike për të luajtur. Ajaksi i ka ofruar Sanchez një kontratë të përmirësuar por ai dëshiron transferimin te Tottenham që ka bërë një ofertë fillestare prej 28 milionë paundsh.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Kategoria Superiore

Kastrioti ka kryer tri përforcime në ditën e fundit të merkatos. Klubi krutan ka siguruar shërbimet e Arturo Reginaldos, Moustapha Camara dhe Stuart Gjetës....

Kategoria Superiore

Pas dy vitesh në Turqi mes Superligës dhe Ligës së Parë ku u aktivizua me Menemenspor dhe Boluspor, Gentian Selmani rikthehet në Abissnet Superiore....