Premier League

Tottenham mendon për pasuesin e Alderweireld

Tottenham i ka humbur tashmë shpresat për të mbajtur mbrojtësin belg Toby Alderweireld i cili është në vitin e fundit të kontratës dhe nuk do të rinovojë. Në këtë mënyrë drejtuesit kanë nisur të kërkojnë pasuesin e tij dhe kanë shënjestruar të riun Ben Godfrey që po impresionon si titullar te Norwich këtë sezon ashtu si vitin e kaluar. 21-vjeçari ka një kontratë deri në vitin 2023 me klubin dhe vlera e tij është afro 10 milionë paund dhe për të shmangur rritjen e konkurencës, Spurs-at duan ta mbyllin blerjen e tij që në merkaton e dimrit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency