Premier League

Tottenham ndjen mungesën e Kane, tre ndeshje radhazi pa shënuar

Tottenhami ngeci sërish, këtë herë në një barazim pa gola në transfertën ndaj Watfordit, ndërsa në organikën e skuadrës së drejtuar nga Jose Mourinho ka filluar të peshojë gjithmonë e më shumë mungesa e kapitenit dhe sulmuesit Harry Kane.

Spurs-at nuk fitojnë që prej 26 dhjetorit, ndërsa në tre ndeshjet e fundit nuk kanë arritur të shënojnë asnjë gol, një shenjë e qartë kjo, që pa sulmuesin anglez në majën e sulmit, skuadra nuk arrin të rrezikojë kuadratin e kundërshtarëve.

Edhe në sfidën e sotme Tottenham krijoi shumë volum loje, por mungoi konkretizimi i saj në raste shënimi, ndërsa Watford i shkoi pranë fitores, por shpërdoroi një 11-metërsh në minutën e 70’, të cilin e priti portieri Gazzaniga.

Pas një fillimi mjaft të mirë me Mourinhon, Tottenham është rikthyer kështu sërish te rezultatet negative dhe tani e sheh veten 8 pikë larg zonës Champions, distancë kjo që mund të rritet, nëse Chelsea ia del të fitojë sot në transfertën ndaj Newcastle.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency