FA Cup

Tottenham prek 1/8-at, Lucas dhe Son përmbysin Southampton-in!

Tottenham siguron biletën për në raundin e 1/8-ave të FA Cup. Spurs mposhtën në stadiumin e tyre me shifrat 3-2 Southamptonin, në një sfidë që u përsërit pasi ndeshja e parë në St Mary kishte përfunduar në barazim. Autogoli i Stephens pas 12 minutash zhbllokoi shifrat ndërkohë që Long barazoi rezultatin në minutën e 34-t. Në pjesën e dytë Ings i dha në mënyrë surprizuese avantazhin Southamptonit. Por festa e shenjtorëve zgjati pak pasi Lucas barazoi menjëherë shifrat në 2-2 pas vetëm 6 minutash. Në të 87-ën koreano-jugori Son me një 11-metërsh, vulosi suksesin dhe kualifikimin e e skuadrës së Jose Mourinhos në të 1/8-at e FA Cup aty ku Spurs do të kenë përballë Norwich City-n.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency