FA Cup

Tottenhami “7 ballë” përballë Tranmeres, Llorente ylli i mbrëmjes

Tottenham arriti të fitojë me rezultatin e thellë 0-7, në transfertën ndaj skuadrës së Tranmeres, në sfidën e vlefshme për fazën e 1/32-tave të FA Cup.

Përballë skuadrës që militon në ligat e ulëta të futbollit anglez, “Spurs”-at nuk e diskutuan për asnjë moment fitoren, ndonëse në pjesën e parë shënuan vetëm një gol.

Aurier shënoi dy herë sonte, Son Hueng-min dhe Kanë nga një herë, ndërsa topin në shtëpi e mori Fernando Llorente, që dërgoi plot 3 herë topin në rrjetë, duke u konfirmuar si njeriu i kupave të Tottenhami.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency