Connect with us

Hi, what are you looking for?

Merkato

Tottenhami dhe Newcastle, garë për “yllin” e Southamptonit

James Ward-Prowse vazhdon të shkëlqejë me fanellën e Southamptonit dhe të interesuar për shërbimet e tij janë disa klube të Premier League-s.

Tottenhami është në vijën e parë për 28-vjeçarin, ndërkohë që seriozisht e ka marrë edhe Newcastle.

Lexo edhe:

Trajneri Eddie Howe dëshiron që ta bëjë dyshe në fushë me brazilianin Bruno Guimaraes dhe u ka kërkuar drejtuesve të klubit të bëjnë një përpjekje për ta transferuar Ward-Prowse.

Me Southamptonin të rrezikuar për të rënë nga Premier League, Newcastle mund ta blejë mesfushorin me një çmim të pranueshëm në verë.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...