FA Cup

Tottenhami eliminon Middlesbrough-n, kalon në raundin e katërt

Tottenhami rrezikon disi në fund, por ia del të kualifikohet në raundit në katër të FA CUP, pasi iu imponua me rezultatin 2-1 Middlesbrogh-t në sfidën e dytë, teksa e para mes tyre kishte përfunduar në barazim 1-1.

Skuadra e drejtuar nga Jose Mourinho realizoi dy gola të shpejtë në minutat 2’ dhe 15’ me autorë Lo Celson dhe Lamelan, por nuk e “vrau” sfidën, për të qenë më e qetë në minutat e fundit.

Middlesbrough mundi ta shkurtonte diferencën në minutën e 83-të, duke vënë nën presion londinezët, por nuk ia doli të shënonte një tjetër gol për të tentuar përmbysjen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency