Premier League

Tottenhami mposht Wolves dhe ngjitet i gjashti

Skuadra e Tottenhamit ngjitet në vendin e gjashtë në Premier League, pozicion që i jep mundësi të luajë në Europë League sezonin e ardhshëm. Londinezët triumfuan 2-0 ndaj Wolves dhe tashmë kanë gjithçka në dorën e tyre për ta ruajtur këtë pozicion, teksa në dy javët e fundit do të përballen me Aston Villan dhe Leicester City-n. Në fakt, suksesi i Tottenhamit mori më shumë vlerë nga fakti që Ëest Hami barazoi një ditë më parë 1-1 me Brightonin. Sa i përket kronikës së ndeshjes, golat u shënuan nga Harry Kane dhe Hojbjerg.

Takimi mes Crystal Palace dhe Aston Villas u mbyll me suksesin 3-2 të vendasve. Pjesa e parë përfundoi 2-1 në favor të miqve, falë golave të McGinn dhe El Ghazit, ndërsa për Palace realizoi golin e barazimit të përkohshëm 1-1 Benteke. Gjithsesi, në fraksionin e dytë vendësit e kthyen rezultatin në favorin e tyre falë finalizimeve të Zaha dhe Mitchell.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency