Premier League

Tottenhami s’bën blof, mposht Sheffiedlin dhe u bën presion kryesuesve

Tottenhami i Jose Mourinhos la pas zhgënjimin e barazimit në derbi me Fulhamin, duke fituar 1-3 në fushën e Sheffield United. Në “Bramall Lane” takimi i zhbllokua pas vetëm 5 minutave lojë nga Aurier, i cili shfrytëzoi pasimin e Son Heung-Min. Pesë minuta para përfundimit të pjesës së parë dyfishoi shifrat Harry Kane, i shërbyer në këtë rast nga Hojbjerg.

Skuadra e Sheffieldit nuk u dorëzua dhe u hodh në sulm për të ndryshuar rrjedhën e lojës. Në të 59-tën McGoldrick rihapi sfidën me golin e 1-2, por vetëm tri minuta më vonë shpresa e vendëse për rezultat pozitiv u shua nga goli i Ndombele, që vulosi rezultatin përfundimtar 1-3.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency