Merkato

Tottenhami tenton talentin e Romës, gati të ofrojë 40 milionë euro

Pas një sezoni që mund të kulmojë me suksesin në finalen e Champions League (pavarësisht dy sesioneve të merkatos me zero përforcime), Tottenhami mund të ketë një verë shumë të trazuar sa i takon merkatos, duke parë oferat e shumta nga ekipet e tjera në drejtim të lojtarëve të tij.

Drejtuesit e “Spurs”-ave kanë nisur menjëherë nga puna për të përforcuar organikën dhe, sipas medieve angleze, mes objektivave në listën e klubit anglez është edhe Nicolo Zaniolo, për të cilin ekipi i drejtuar nga Mauricio Pochettino është gati t’i ofrojë Romës 40 milionë euro. Vështirë se Tottenhami mund të arrijë të bindë italianët për ta lënë të lirë talentin e tyre, për të cilin në verë pritet të hapet një ankand mes ekipeve më të mëdha të Europës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency