Rusi 2018

Tradita vazhdon, Inter dhe Bayern krenohen me statistikën e veçantë!

Tradita vazhdon. Me kualifikimin e Kroacisë në finalen e Kupës së Botës Rusi 2018-të, Interi dhe Bayern Munich janë dy klubet e vetme që kanë minimalisht nga një lojtar në finalen e Botërorit që nga viti i largët 1982. Një stastikë sa e veçantë aq edhe domethënese. Tashmë mbetet për tu parë nëse trajneri i gjelave Didier Deschamps do t’i japë disa minuta mesfushorit të Bayernit Tolisso në finalen e Luzhnikit ndaj kroatëve për të mos e prishur traditën që zgjat prej plot 36 vitesh, sepse nëse Perisic dhe Brozovic janë dy titullarë fiksë te Kroacia dhe Interi e ka sigurtë që një lojtar zikaltër do të luajë edhe në finalen e Moskës, Tolisso është një alternativë e vlefshme në mesfushën e Francës që aktivizohet përgjithshësisht nga stoli. Ja dhe lista e plotë e futbollistëve të Bayernit dhe Interit që kanë luajtur në finalet e Kupës së Botës që nga viti i largët 1982.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency