Boks

Tragjike, humbet jetën në një aksident, boksieri amerikan!

E trishtë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku boksieri i talentuar Travell Mazion ka humbur jetën në orët e fundit për shkak të një aksidenti automobilistik i cili rezultoi fatal për 24-vjeçarin. I pamposhtur në peshën super të lehtë, me 17 fitore të regjistruara, boksieri po udhëtonte me mjetin e tij dhe është përplasur me një tjetër. Mazion mbeti i vdekur në vend, ndërkohë që edhe 61-vjeçari që drejtonte makinën tjetër tip “Honda” e humbi jetën në spital. Golden Boy Promotions, kompania e Oscar De La Hoya, ka dalë me një komunikatë ku i shpreh ngushëllimet familjes së boksierit.

“Ne në Golden Boy jemi shumë të pikëlluar për vdekjen tragjike të Travell Mazion natën e shkuar. Mazion ishte një djali i ri, karizmatik, i cili ndriçonte çdo dhomë ku hynte si dhe emociononte fansat kur ishte në ring. Ne dërgojmë lutjet dhe ngushëllimet tona të përzemërta për familjen e tij. Qoftë i përjetshëm”.

Mazion ishte një i ri premtues që për herë të parë në ring kishte zbritur në vitin 2013-të kur ishte vetëm 17-vjeç.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency