Euro 2020

Trajneri i Andorras paralajmëron Shqipërinë: Në Elbasan për të marrë pikë

Trajneri i Andorras paralajmëron Shqipërinë të bëjë kujdes dhe të ruhet nga kombëtarja e këtij vendi të vogël pasi ashtu si kuqezinjtë edhe Andorra kërkon të bëjë historinë. Si rrallëherë kjo përfaqësuese e sheh vetën në garë për vendin e parafundit në grup teksa aktualisht lë pas Moldavinë në sajë të goleavarazhit më të mirë, dhe objektivi i Andorrës të enjten në Elbasan Arena do të jetë të marrë pikë për t’u renditur në vendin e 5-të në grup. Trajneri Koldo Alavarez në një konferencë për shtyp për mediat theksoi se Andorra është e motivuar maksimalisht dhe do të shkojë në Shqipëri për të marrë maksimumin.

“Kemi mundësinë që të mbyllim në mënyrën më të mirë të mundshme këtë fazë eliminatore. Do të mundohemi të bëjmë atë punën që na ka sjelle deri këtu dhe ta përsëritim në dy ndeshjet e ardhshme.Shqipëria është një skuadër të cilën e kemi ndjekur, ka shumë lojtarë që luan në Itali. Po kalon një formë të mirë, luan me tre mbrojtës qendre, ka një mënyrë ndryshe për të bërë presing. Kanë pak ditë për të punuar me grupin dhe kjo mund të jetë një vështirësi për ta. Por kemi besim se mund të bëjmë diçka më mirë se në ndeshjen që kemi bërë më parë”.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency