Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Trajneri i ardhshëm i Tottenham, Arne Slot gjithmonë e më pranë “Spurs”

Pas një sezoni të vështirë, Tottenham është gati të rifillojë punën dhe këtë do ta bëjë me një trajner të ri.

Një zgjedhje që duhet bërë me shumë qetësi, për të mos u përballur me të njëjtat probleme si vitet e fundit.

Lexo edhe: 

Sipas raportimeve të medieve spanjolle, përveç Julian Nagelsmann që qëndron prej disa javësh në “pole”, orët e fundit po del në pah edhe kandidatura e Arne Slot, trajner i Feyenoord, krijues i rezultateve të shkëlqyera sezonale të klubit nga Roterdami.

Lajme të tjera

Merkato

Antonio Conte e kishte një nga dëshirat e merkatos dhe presidenca e Napolit ia ka plotësuar. Alessandro Buongiorno është futbollisti më i ri i...

Premier League

Një tjetër futbollist shqiptar në Premier League. Futbollisti kuqezi, Matteo Dashi, do të jetë pjesë e skuadrës së parë të Crystal Palace duke nisur...

Merkato

Mehdi Taremi është zyrtarisht sulmuesi i ri i Interit. Kampionët e Italisë kanë prezantuar 31-vjeçarin iranian, i cili vjen si lojtar i lirë nga...

Merkato

Milani ka zgjedhur t’i besojë trajnerit Paulo Fonseca stolin për sezonin e ardhshëm, por merkatoja nuk ka nisur të nxehet ende, teksa kjo ka...